Сведоштва од пациенти

Вашата приказна е секогаш најдобриот совет за другите. Еве некои од нашите…

ДОБАР ЗБОР ЗНАЧИ МНОГУ

Сведоштва од пациенти

Споделете го Вашата успешна приказна со нас, тоа им дава надеж на другите семејства кои се борат против неплодноста.


Прв успешен случај во Македонија! Првото бебе е родено од пациент кој боледува од цистична фиброза оплодена со ИВФ во Болницата за плодност.


СведоштваУспешна бременост и породување со близнаци 👼🏻👼🏻 после абдоминален лапароскопски серклаж и инвитро оплодување

СведоштваОна што пред година дена за родителите беше најголемa желба, денес стана реалност! Нивниот сон беше остварен со Ин Витро оплодување за денес на свет да дојдат овие преубави близначиња Кирјана и Сирма ♊️

Сведоштва


ДОБАР ЗБОР ЗНАЧИ МНОГУ

Сведоштва од пациенти

Вашата приказна е секогаш најдобриот совет за другите. Еве некои од нашите…

New Born babies

Докторе, само да ве известам дека како плод на Вашата работа се породив со близнаци, момче и девојче, и ви благодарам за тоа. Поздрав од Србија


ДУНЊА и ВЕЉКО С.

Сведоштва

New Born babies

Ова е нашата неверојатна успешна приказна за ИВФ: 1 лапароскопска операција, 2 процедури за ИВФ, 3 процедури за ИВФ и 8 години трпение од мама и тато, Д-р Таше и неговиот одличен тим, нашите ангели девојчиња дојдоа на светот 💙 не знаеме како да ви се заблагодарам доволно!


МАМА и ТАТО

Сведоштва

Elena

Докторе пред сѐ да сте ми здрави и живи, 2 пати ми го спасивте животот, а сега и уште еден живот ми подаривте 💙 Денес се роди Петар во 12:30 часот по природен пат и се во најдобар ред. Ми фалевте многу од срце само да знаете! Поздрав до сите вас, сите колеги 🤗 А ние се гледаме за брзо за второ (имаме 5 ембриони замрзнати 😂 )


ЕЛЕНА П.

Сведоштва

Sweden

Д-р Таше, јас сум ваша пациентка од Шведска. Би сакал да ве информирам дека родив прекрасно момче Стефан овде во Стокхолм. Благодарност до вас и неверојатниот тим на Плодност.


Н.Д

Сведоштва


МЕСТО КАДЕ ВАШИТЕ ЖЕЛБИ ЌЕ СТАНАТ РЕАЛНОСТ

Успешни ИВФ Приказни
од пациенти

ИВФ лабораторијата е предводенa од тим на врвни експерти кои ги имплементираат последните светски методи во полето на репродуктивната медицина.

Testimonials

Докторе, пред една недела се роди нашата мала Снежана. По 10 години борба, сè уште не можеме да веруваме дека ова мало ангелче е наше. Искрено ви благодариме вам и на вашиот тим што не се откажавте од нас и не ја исполнивте нашата најголема желба да станеме родители. Господ да ви даде убавини и да израдува многу идни родители. Се гледаме наесен кога ќе дојдеме да го земеме нашиот замрзнат ембрион

Ангела


Testimonials

Ви благодариме многу за се што направивте за нас. Првиот круг на ИВФ го направивме во јули/август и успешно сме бремени со девојче. Ви благодарам од се срце 💖

Кристина Р.


Testimonials

Двојна среќа ⭐️ Лана и Горјана ⭐️ По долги години борба со неплодноста, сонот на оваа млада двојка стана реалност. Денес тие се горди родители на близнаци 👶🏻👶🏻

Д-р. Таше ТрпчевскиPlodonost Logo

ПЗУ Болница Плодност
Plodonost Logo

ПЗУ Болница ПлодностКонтакт


Закажи Преглед

Администрација Работно Време

ПОН-ПЕТ 08:00 – 19:00
САБ 08:00 – 13:00

Ординација по Педијатрија

Педијатрија Работно Време

ПОН-ПЕТ 08:00 – 13:30
САБ-НЕД Затворено


Локација

lokacija-plodnost

Болница Плодност се наоѓа на улица Асном бр.9 (на патот за лавчанска населба познато како Лавци). За насоки до нашата болница кликнете на подолниот линк.

© 2023 Болница Плодност. Сите права се задржани.

mk_MK