Dëshmitë e pacientëve tanë

Është gjithmonë fjala e gojës ajo që është këshilla më e mirë. Këtu janë disa nga rrëfimet e pacientëve tanë...

ÇFARË THONË PACIENTËT TANË

Fjalët e pacientëve

Ndani udhëtimin tuaj dhe historinë e suksesit me ne, padyshim që kjo u rrit sigurinë familjeve të tjera që luftojnë infertilitetin dhe u jep shpresë se të bëhesh prind është shumë e mundur.


Rasti i parë i suksesshëm në Maqedoni! Lindi foshnja e parë nga një paciente që vuante nga fibroza cistike e fekonduar me IVF në Spitalin Plodnost.


PacientShtatzënia dhe lindja e suksesshme me binjakë 👼🏻👼🏻pas cerklazhit laparoskopik abdominal dhe fekondimit in vitro

PacientAjo që ishte dëshira më e madhe e këtyre prindërve një vit më parë, sot është bërë realitet! Ëndrra e tyre u realizua me fertilizimin in vitro që sot të lindin këto binjake të bukura Kirjana dhe Sirma

Pacient


FJALA E MIRË ËSHTË SHUMË DOMETHËNËSE

Pacient dëshmon

Është gjithmonë fjala e gojës ajo që është këshilla më e mirë. Këtu janë disa rrëfime nga paceintet tona…

New Born babies

Doktor, më lejoni vetëm t'ju bëj të ditur se si rezultat i punës suaj kanë lindur binjakë, një djalë dhe një vajzë, dhe ju falënderoj për këtë. Pershendetje nga Serbia


DUNJA & VELJKO S.

Pacient

New Born babies

Kjo është historia jonë e mrekullueshme e suksesit të IVF-së: 1 operacion laparoskopik, 2 procedura IUI, 3 procedura IVF dhe 8 vjet durim nga mami dhe babi, Dr. Tashe dhe ekipi i tij i shkëlqyer, vajzat tona engjëll erdhën në botë 💙 ne nuk dimë si t'ju falënderojmë sa duhet!


MAMI dhe BABI

Pacient

Elena

Doktor, së pari, qëndroni të shëndetshëm dhe të gjallë, ma keni shpëtuar dy herë jetën, dhe tani më keni dhënë një jetë tjetër 💙 Sot Pjetri ka lindur në orën 12:30 natyrshëm dhe janë në gjendjen më të mirë. Më keni munguar përzemërsisht, desha ta dini këtë!Përshëndetje për të gjithë ju, të gjithë kolegët🤗 Kurse ne shohemi sërish (kam 5 embrione të ngrira 😂)


ELENA P.

Pacient

Sweden

Dr Tashe, unë jam pacienti juaj nga Suedia. Dëshiroj t'ju informoj se kam sjellë në jetë një djalë të bukur Stefan këtu në Stokholm. Faleminderit juve dhe ekipit të mrekullueshëm në Plodnost.


N.D

Pacient


VENDI KU ËNDËRRAT E TUA PËR T'U BËRË PRIND BËHEN REALITET

Rrëfime të suksesshme të IVF-së
dhe dëshmitë e pacientëve

Ekipi ynë me përvojë dhe i përkushtuar i embriologëve synon të sigurojë nivelet më të mira të suksesit dhe cilësi të lartë të kujdesit.

Testimonials

Doktor, një javë më parë lindi Snezana jonë e vogël. Pas 10 vitesh luftime, ende nuk mund ta besojmë se ky engjëll i vogël është i yni. Ju falenderojmë sinqerisht ju dhe ekipin tuaj që nuk hoqët dorë nga ne dhe përmbushët dëshirën tonë më të madhe për t'u bërë prindër. Zoti ju dhënte bukuri dhe bëftë të lumtur shumë prindër të ardhshëm. Shihemi në vjeshtë kur të vijmë të marrim embrionin tonë të ngrirë 🥰

Angela


Testimonials

Faleminderit shumë për gjithçka që keni bërë për ne. Ne bëmë raundin tonë të parë të IVF-së në korrik/gusht dhe jemi shtatzënë me sukses me një vajzë. Ju falënderoj shumë nga thellësia e zemrës sime💖

Kristina R.


Testimonials

Fat i dyfishtë ⭐️Lana dhe Gorjana ⭐️Pas një lufte të gjatë me infertilitetin, ëndrra e këtij çifti të ri u bë realitet. Sot ata janë prindër krenarë të binjakëve 👶🏻👶🏻

Dr.TashePlodonost Logo

ISHP Spitali PLODNOST Manastir
Plodonost Logo

ISHP Spitali PLODNOST ManastirNa konaktoni


Rezervo një takim

Orari i punës së administratës

HËNË-PREMTE 08:00 – 19:00
SHTUNË 08:00 – 13:00

Reparti i pediatrisë

Orari i punë së pediatrisë

HËNË-PREMTE 08:00 – 13:30
SHTUNË-DIEL MBYLLUR


© 2023 Hospital Plodnost. All Rights Reserved.

sq