Kontakti

Për më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni qendrën tonë të kontaktit në +389 47 208 880 ose plotësoni formularin e mëposhtëm dhe një nga përfaqësuesit tanë do t'ju kontaktojë brenda 24 orëve.

NA DËRGONI E-MAIL ME LEHTËSI

Na dërgoni
porosinë tuaj

Spitali Plodnost është një spital privat dhe funksionon 24/7. Për më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni qendrën tonë të kontaktit në +389 47 208 880 ose plotësoni formularin e mëposhtëm dhe një nga përfaqësuesit tanë do t'ju kontaktojë brenda 24 orëve.
  Adresa

  Rr. Asnom nr.9
  Manastirm Maqedoni e Veriut


  TELEFONO

  +389 (0)47 208 880
  +389 (0)75 472 503


  NA SHKRUAJ

  info@plodnost.com.mk
  administration@plodnost.com.mk


  REZERVO NJË TAKIM

  Kliko këtu për të rezervuar takim në Plodnost  Na ndiqni

  Zbulo se çfarë është e fundit dhe e re, dhe fito zbritje që jeni një pacient i rregullt dhe simpatizus i Plodnost.  Plodonost Logo

  ISHP Spitali PLODNOST Manastir
  Plodonost Logo

  ISHP Spitali PLODNOST Manastir  Na konaktoni


  Rezervo një takim

  Orari i punës së administratës

  HËNË-PREMTE 08:00 – 19:00
  SHTUNË 08:00 – 13:00

  Reparti i pediatrisë

  Orari i punë së pediatrisë

  HËNË-PREMTE 08:00 – 13:30
  SHTUNË-DIEL MBYLLUR


  Vendndodhja

  lokacija-plodnost

  Spitali Plodnost gjendet në rr. ASNOM nr. 9 (në rrugën Lavçanska e njohur si Lavci). Për udhëzime deri te spitali jonë, klikoni në linkun e poshtëm.

  © 2023 Hospital Plodnost. All Rights Reserved.

  sq