FERTILIZIMI IN VITRO (IVF)

Lider në IVF
Shkalla e suksesit 54%

Lider në IVF & trajtim të fertilitetit me shkallë të suksesit prej 53.76%.
Ekipi ynë me përvojë dhe i përkushtuar i embriologëve synon të sigurojë nivelet më të mira të suksesit dhe cilësi të lartë të kujdesit.

Kupto më shumëNA KONTAKTONI


OBSTETRIKË DHE GJINEKOLOGJI

Lindje në ujë
Lindje

Lindja në ujë është bërë vazhdimisht më e njohur dhe për arsye të mira vitet e fundit. Në Spitalin Plodnost ne jemi të parët në vendin tonë të cilët ofrojmë kushte për lindje në ujë. Objekti i lindjes në uji i cili udhëhiqet nga mamiet ofron kujdes cilësor dhe me dhembshuri që të bëjnë përvojën tuaj të lindjes të rehatshme. Më shumë se 100 foshnjë të lindur në ujë për q vit.

Kupto më shumëREZERVO TANI


Reparti i neonatologjisë

Kujdes më i mirë,
për foshnjët

Në spitalin Plodnost, reparti i neonatalogjisë është i përkushtuar që të furnizojë nivel më të lart të kujdesit profesional për foshnjën e porsalindir. Pavilioni ynë posedon neonatologë më të njohur në vend, të cilët japin trajtime më të avancuara për pacientët tanë më të vegjël. 10 vite- 6500 të porsalindur.

Kupto më shumëNA KONTAKTONI


DHOMAT E OPERIMIT

Operime komplekse
GJIN

Gjatë përvojës 20 vjeçare, ne jemi spitali më i mirë për operime laparoskopike në Maqedoni duke ofruar zgjidhje të problemeve gjinekologjike. Suksesi ynë është kombinim i shkathtësive delikate të personelit mjekësore dhe teknikës inovative dhe veglave. 6250 oprime të kryera.

Kupto më shumëREZERVO TANI


FERTILIZIMI IN VITRO (IVF)

Teknologjia
bashkëkohore

Reparti ynë i IVF-së është i furnizuar me të gjitha inovacionet e fundit nga fusha e IVF-së duke përfshirë inkubatorët time lapse, shumë të filtruar dhe me cilësi të ajrit të purifikuar.

Kupto më shumëREZERVO TANI


COVID-19 TEST CENTRE

COVID-19
Questionnaire


DOWNLOAD HERENA KONTAKTONI

IVF

NDËRTIMI I FAMILJEVE

Fertilizim in-vitro (IVF)


Ne jemi një nga shërbimet më të mëdha dhe më gjithëpërfshirëse të fertilitetit në Maqedoninë e Veriut. Duke udhëhequr rrugën me ekspertizën tonë dhe normat e suksesit, ne ju vendosim të parët çdo herë.


Kupto më shumë

Surgery

MUNDËSI E RE

Operime laparoskopike


Laparoskopia njihet si kirurgji minimale invazive. Kjo lejon qëndrime më të shkurtra në spital, shërim më të shpejtë, më pak dhimbje dhe plagë më të vogla. 90% e operacioneve kryhen në mënyrë laparoskopike.


Kupto më shumë

Water Birth

VETËM NË PLODNOST

Lindja në ujë


Gratë që lindin në ujë përjetojnë shumë më pak dhimbje pasi ka një çlirim të endorfinës ose hormoneve të lumturisë. Ata ndihen më të relaksuar dhe kanë një kohëzgjatje më të shkurtër të lindjes.


Kupto më shumë

Plodonost

24/7 Emergjencë

+389 47 208 880


VENDNDODHJA JONË

Rr. Asnom No.9
Manastirm Maqedoni e Veriut


MJEK I DEDIKUAR

Na kontaktoni që të fitoni një mjek të dedikuar për çështjet tuaja.


NJIHUNI ME EKIPIN TONË

Pioner në
kirurgjinë laparaskopike

Prim. Dr. Tashe Trpçevski ka kryer mbi 5000 operacione laparoskopike dhe histeroskopike. Është pionier i kirurgjisë laparoskopike në Maqedoninë e Veriut – në vitin 1995 e prezantoi për herë të parë në vendin tonë laparoskopinë operative si metodë për trajtimin e riprodhimit të njeriut dhe të gjitha llojeve të sëmundjeve të organeve gjenitale.

PRIM. DR. TASHE TRPÇEVSKI

Themelues & Drejtor

EKIOPI PROFESIONIST

Është përkushtimi, profesionalizmi dhe përkushtimi i stafit tonë mjekësor që mund të bëjë ndryshimin më të madh në ofrimin e shërbimeve dhe kujdesit me cilësi të lartë për pacientët dhe familjet e tyre.


SHËRBIMET DHE TEKNOLOGJIA

Për të trajtuar pacientët tanë vendas dhe ndërkombëtarë, ne inkorporojmë teknologjinë më të fundit dhe pajisjet mjekësore në fushën e kujdesit shëndetësor dhe mjekësisë.


Dr Hristijan Trpchevski

GYNAECOLOGIST

Dr. Hristijan Trpçevski

Specialist in Gynecology and Obstetrics


Kupto më shumë

Dr Vladimir-Popovski

GYNEACOLOGIST

Dr. Vladimir Popovski

Specialist in Gynecology and Obstetrics


Kupto më shumë

Dr Blagojche-Obednikovski

GYNEACOLOGIST

Dr. Blagojçe Obednikovski

Specialist in Gynecology and Obstetrics


Kupto më shumë

Dr Kristinka-Pajakovska

GYNEACOLOGIST

Dr. Kristinka Pajakovska

Specialist in Gynecology and Obstetrics


Kupto më shumë

SHËRBIMET NË SHIKIM TË PARË

Si mund t'ju
ndihmojmë

Ne ofrojmë shërbime shëndetësore të nivelit të lartë, me cilësi të lartë, diagnostike, terapeutike, radiologjike dhe laboratorike të bazuara në arritjet më të fundit mjekësore, me pajisje moderne, sipas kodit të etikës.

REZERVO PËR NJË ÇAST

Konsultoni mjekët tanë

Zgjidhni mjekun që preferoni për të bërë një kontroll dhe rezervoni një vizitë me të brenda pak minutash. Thjesht zgjidhni nga lista e mëposhtme.

Lindje e asistuar me IVF

Filloni udhëtimin tuaj IVF me një ekip ekspertësh të përkushtuar për t'ju dhënë shanset më të mira për sukses.


Reparti neonatal

Mbajtja e juve dhe foshnjës tuaj në shëndet të mirë është me rëndësi të madhe për ne.


Kujdesi pediatrik

Përkujdesje pediatrike private eksperte për fëmijë dhe të rinj nga Maqedonia dhe mbarë bota.


FJALA E MIRË ËSHTË SHUMË DOMETHËNËSE

Pacient dëshmon

Është gjithmonë fjala e gojës ajo që është këshilla më e mirë. Këtu janë disa rrëfime nga paceintet tona…

New Born babies

Doktor, më lejoni vetëm t'ju bëj të ditur se si rezultat i punës suaj kanë lindur binjakë, një djalë dhe një vajzë, dhe ju falënderoj për këtë. Pershendetje nga Serbia


DUNJA & VELJKO S.

Pacient

New Born babies

Kjo është historia jonë e mrekullueshme e suksesit të IVF-së: 1 operacion laparoskopik, 2 procedura IUI, 3 procedura IVF dhe 8 vjet durim nga mami dhe babi, Dr. Tashe dhe ekipi i tij i shkëlqyer, vajzat tona engjëll erdhën në botë 💙 ne nuk dimë si t'ju falënderojmë sa duhet!


MAMI dhe BABI

Pacient

Elena

Doktor, së pari, qëndroni të shëndetshëm dhe të gjallë, ma keni shpëtuar dy herë jetën, dhe tani më keni dhënë një jetë tjetër 💙 Sot Pjetri ka lindur në orën 12:30 natyrshëm dhe janë në gjendjen më të mirë. Më keni munguar përzemërsisht, desha ta dini këtë!Përshëndetje për të gjithë ju, të gjithë kolegët🤗 Kurse ne shohemi sërish (kam 5 embrione të ngrira 😂)


ELENA P.

Pacient

Sweden

Dr Tashe, unë jam pacienti juaj nga Suedia. Dëshiroj t'ju informoj se kam sjellë në jetë një djalë të bukur Stefan këtu në Stokholm. Faleminderit juve dhe ekipit të mrekullueshëm në Plodnost.


N.D

Pacient

Lajmet e fundit News

Lexo risitë më të fundit nga spitali.

Home
30 Gusht 2022

This way, the lymph glands are mapped and the stage of the disease is determined.

Home
11 Gusht 2022

Laparoscopic lifting of the uterus was performed in a young 30-year-old woman with subtotal prolapse of the uterus.

Home
26 Korrik 2022

We applied a new laparoscopic vaginal lift technique to the pectineal ligament on the inside of the pubic bone in the abdomen. This is a new technique, much better than the so-called sacropexy.

MERRNI LAJMET

Sign up to our
Newsletter

Regjistrohuni në buletinin tonë për të marrë të gjitha ofertat dhe zbritjet e reja nga Spitali Plodnost. Zbritjet janë të vlefshme vetëm për abonentët tanë të buletinit.


  Orët e punës

  Spitali Plodnost është një spital privat dhe punon 24/7, por për më shumë informacion ose për të rezervuar një takim, kontaktoni operatorët tanë.


  ADMINISTRATA

  Orët e punës
  MON – FRI: 08:00 – 19:00
  SAT: 08:00-13:00


  THIRR NË ÇDO KOHË

  +389 (0)47 208 880
  +389 (0)75 472 503


  PEDIATRIA

  Orët e punës
  MON – FRI: 08:00 – 13:30
  SAT – SUN: CLOSED


  THIRRNI PEDIATRINË

  +389 (0)47 208 886


  NA VIZITO NË ÇDO KOHË

  st. ASNOM no.9
  Manastirm Maqedoni e Veriut


  REZERVO NJË TAKIM

  Kliko këtu për të rezervuar një takim me një specialist gjinekologjie  Plodonost Logo

  ISHP Spitali PLODNOST Manastir
  Plodonost Logo

  ISHP Spitali PLODNOST Manastir  Na konaktoni


  Rezervo një takim

  Orari i punës së administratës

  HËNË-PREMTE 08:00 – 19:00
  SHTUNË 08:00 – 13:00

  Reparti i pediatrisë

  Orari i punë së pediatrisë

  HËNË-PREMTE 08:00 – 13:30
  SHTUNË-DIEL MBYLLUR


  Vendndodhja

  lokacija-plodnost

  Spitali Plodnost gjendet në rr. ASNOM nr. 9 (në rrugën Lavçanska e njohur si Lavci). Për udhëzime deri te spitali jonë, klikoni në linkun e poshtëm.

  © 2023 Hospital Plodnost. All Rights Reserved.

  sq